Plastové okná Gealan

• Profilový systém Salamander

• Profily Salamander sa hlavne vyznačujú vysokým stupňom lesku a belosťou, ktorá je podmienená vysokou hladkosťou povrchu. Vysoká hladkosť povrchu sa dosahuje vo výrobnom procese špeciálnym opracovaním povrchu výtlačných hlavíc a pomalším tlačením extrudovaného profilu. Taktiež sa profily vyznačujú oblou geometriou tvaru profilu, ktorý po kvalitatívnej stránke dosahuje najvyšších vlastností v oknárskej branži.

Filozofiou našej firmy je uspokojiť požiadavky náročných aj menej náročných zákazníkov a preto prinášame rozsiahlu ponuku profilov od firmy Salamander. V ponuke máme 5-7 komorové okná rôznych tvarov a prevedení ...
  • Profilový systém Gealan IQ

• Firma GEALAN vyvinula koncepciu IQ pred zhruba 8 rokmi zo sloganom „Okenné systémy IQ – inteligencia v systéme, kvalita v detaile¨ ako zastrešujúcu značku.
    Firma GEALAN Fenster-Systeme preukázala svoju výkonnosť inteligentnými riešeniami problémov, ako sú farebné akrylkolorové profily, automatický systém vetrania GECCO a inovatývne systémy profilov.

Aj z tejto rady profilov môžeme zákazníkom ponúknuť okná v 4-7 komorovom prevedení. Použitím rôznych kombinácií okenných a rámových profilov vieme zabezpečiť požadované vlastnosti okien.

IDEÁLNY MIX
Inovatívny kombisystém S 9000

•
  • Tento plastový profil je vhodný aj pre plastové okná v nízkoenergetických a pasívnych domoch. Profil navyše spája rovnakou mierou vlastnosti a prednosti stredového a dorazového tesnenia, respketive si môžeme vybrať medzi stredovým a dorazovým tesnením. Však ešte len flexibilné stredové tesnenie v polodrážke ráme výrazne prispieva k zlepšeniu tepelno-izolačných vlastností profilu, ale aj k ochrane kovania pred pôsobením vlhkosti (preto funguje kovanie výborne aj za veľmi nízkych teplôt).

• Inovatívne stredové tesnenie akokoľvek kombinovateľné

• Nový GEALAN systém S 9000 - ako kombisystém s konštrukčnou hĺbkou 82,5 mm - združuje rovnakou mierou vlastnosti a prednosti stredového a dorazového tesnenia. Veľká konštrukčná hĺbka, šesť profilových komôr v ráme a krídle a tri kontinuálne tesniace roviny sú zárukou vynikajúcej tepelnej izolácie. Tieto okná uspokoja aj tie najvyššie nároky.
  •
  • Kúpte si okná Gealan s revolučným systémom STV

• Technológia STV bola vyvinutá pre plastové okná Gealan všetkých typov. Jedná sa o systém vlepenia skla za sucha, pri ktorom sa sklo a profil krídla spojí špeciálnou lepiacou páskou. Oproti bežnému zasklievaniu "mokrými technológiami" má systém STV rad predností:

• Tajomstvo spočívá v detaile

• Systém S 9000 disponuje inteligentnou koncepciou tesnenia s troma kontinuálnými tesniacimi rovinami. Kvôli zlepšeniu tepelnej izolácie je krídlo už z výroby naviac vybavené tesnením v drážke krídla. Vysoká hĺbka vsadeného skla s mierou zapustenia 26 mm zaisťuje zlepšenú tepelnú izoláciu.

• Lepšia statika a výstuž
  • Zvýšená tepelná izolácia
  • Lepšia ochrana pred vlámaním
  • Úspora nákladov za montáž

1. Profil s 6 komorami v ráme a krídle
  2. Oceľová výztuha v ráme a krídle
  3. 3 kontinuálne tesniace roviny
  4. Vysoká hĺbka vsadeného skla s mierou zapusteniaí 26 mm

• Optimálna tepelná izolácia

• Vyvinutie systému s nejlepšími tepelne izolačnými vlastnosťami nie je náhoda, ale výsledok cieleného vývoja. Úspech nám dáva za pravdu. Početné výpočty preukázaly vynikajúce tepelne izolačné hodnoty. Od začiatku bolo cieľom vývoja dosiahnúť tepelne izolačné hodnoty Uf - 0,92 W/m²K pri štandardnej kombinacií s oceľou, a tým aj využiteľnosť v pasívnych domoch. To se podarilo kombináciou všetkých inovatívnych detailov v koncepcii systému.
  • Početné fóliové dekory, ktoré prekvapia svojou prirodzenosťou

• Pre všetkých, ktorí si zakladajú na prirodzenom vzhľade, bez toho, aby sa chceli vzdať predností moderných okenných systémov, existujú plastové okná s dekórom dreva. To je tá správna voľba. Je jedno, či pre renováciu staršieho domu alebo pre plánovanú novostavbu, okná GEALAN s dekórom dreva presvedčia v optickom i funkčnom ohľade. Odporúčajú sa ako čoby klasický štýlový element pri renovácii starých domov, tak aj pri dotváraní rázu krajiny. Okná s dekórom majú všetky pozitívne vlastnosti moderných plastových okien a zároveň dekoratívny vzhľad dreva.

Prehĺbený profilový systém Gealan S 8000 IQ plus

• Systém s konštrukčnou hĺbkou 83 mm

• Tento rám s konštrukčnou hĺbkou 83 mm sa nemá za čo hanbiť! So svojimi šiestimi komorami ponúka ideálnu ochranu pred chladom a hlukom, a aktivne prispieva ku znižovaniu emisií CO2. Konštrukčná hĺbka 83 mm okrem iného zaisťuje zvýšenú pevnosť rohov a tým vyššiu stabilitu okna. Veľká oceľová výztuž okrem toho zaisťuje vysokú stabilitu profilu a stabilné skrutkové spoje kovania sú veľkým prínosom nového systému S 8000 IQ plus v otázke ochrany proti prerazeniu/vykradnutiu.
  • Rôzne možnosti variacií

• Nový rám systému s dorazovým tesnením S 8000 IQ plus je možné kombinovať s krídlami štandardného systému S 8000 IQ. Môžme si tu vybrať z krídel vo štvor-, päť-, šesť- alebo sedemkomorovom prevedení. Vďaka tejto vysokej kompaktibilite nepotrebujú zpracovatelia materiálov od firmy GEALAN vo svojej výrobe žiadné dodatočné výrobné nástroje. To umožňuje výrobu dvoch rôznych konštrukčných hĺbok v jedinom optimalizovanom výrobnom procese.
  • Plastové okná z tychto profilov sú dodávané v bielej farbe, vo farbách RAL alebo drevodekoroch.

• Exkluzivita

• Masivny, kvalitný rám
  • Vynikajúca stabilita vďaka štandardtným oceľovým výztužiam
  • Pre okná na mieru
  • Ochrana

• Šesť komôr pre vynikajúcu tepelú a protihlukovú izoláciu
  • Vysoká ochrana proti prerazeniu/vykradnutiu

• Design

• Vydarené tvarové zaoblenie, ktoré zaujme.
  • Vzletná estetika
  • Úzké šírky viditeľných částí a mäkké kontúry
  • Mnohotvárnosť

• Veľa možností kombinácií vďaka kompaktibilnosti so systémom profilov