Sieťky proti hmyzu

• • jednoduchý spôsob upevňovania
    • sieťovina je vyrábaná zo skleného vlákna, ktoré zabezpečuje dlhú životnosť sieťok
    • farebné prevedenie v nasledovných odtieňoch
  • Farby rámov
    biela, imitácia dreva, hnedá

V ponuke máme nasledovné typy pevných sieťok:

• Profil ISSO 2 - 25 x 10

Max.plocha 2,7 m2
    • Sieťový hliníkový valcovaný profil s límcom o rozmere 25 x 10 mm. Sieťku vyrobenú z tohto profilu je možné montovať z interiérovej strany, založením siete do rámu a následným zaistením otočnými držiakmi o rám okna. Montáž nevyžaduje mechanický zásah do rámu okna . Tento druh siete dodávame v imitácií dreva s vonkajšími rohmi.

• Profil ISSO 2 - 25 x 10

Maximálna plocha 2,7 m2
    • Sieťový hliníkový extrudovaný profil s límcom o rozmere 19 x 8 mm. Sieťku vyrobenú z tohto profilu je možné montovať z interiérovej strany, založením siete do rámu a následným zaistením otočnými držiakmi o rám okna. Montáž nevyžaduje mechanický zásah do rámu okna . Tento druh siete dodávame v bielej a hnedej farbe s vnútornými rohmi.

• Profil 25 x 10

Max. plocha 2,7 m2
    • Sieťový hliníkový valcovaný profil o rozmere 25 x 10 mm. Sieťka vyrobená z tohto profilu sa montuje z exteriérovej strany pomocou obrtlíkov, ktoré sa priskrutkujú do rámu okna. Montáž vyžaduje mechanický zásah do rámu okna . Tento druh siete dodávame v imitácií dreva, v bielej a hnedej farbe s vonkajšími rohmi.

• Profil 24 x 24

Šírka 180 cm
      Maximálna plocha 3,24 m2
    • Sieťový hliníkový extrudovaný profil o rozmere 24 x 24 mm. Sieťka vyrobená z tohto profilu sa montuje z interiérovej strany pomocou obrtlíkov, ktoré sa priskrutkujú do rámu okna. Montáž vyžaduje mechanický zásah do rámu okna . Tento druh siete dodávame v bielej a hnedej farbe s vonkajšími rohmi. Profil je vhodný na okná z väčším okapom.